Aby w domu było cieplej

Poprzez poprawę izolacji termicznej, unowocześnienie ogrzewania, wymianę starych okien itp. można znacznie zmniejszyć zużycie energii w istniejącym budynku. Dzięki temu można obniżyć koszty użytkowania i mieć swój drobny wkład w ochronę środowiska. Poza tym wpływa to wszystko na poprawę komfortu mieszkania. Każda elewacja wymaga od czasu do czasu renowacji, szczególnie wtedy, gdy pojawią się pęknięcia i szczeliny, przez które może wnikać wilgoć, pogarszając właściwości termoizolacyjne warstwy osłonowej. W takim przypadku można się zastanowić nad ewentualnym dociepleniem budynku, gdyż materiał izolacyjny (styropian, wełna mineralna) zakryje wszystkie pęknięcia, a przy okazji poprawi właściwości termoizolacyjne ścian zewnętrznych. Dodatkowe koszty związane z zakupem materiału dociepleniowego zamortyzują się z niższymi opłata za ogrzewanie w ciągu zaledwie kilku lat, gdyż oszczędność paliwa w typowym domu sięga do 60% rocznie. Płyty izolacyjne przyklejane są do ścian na zaprawie i mocowane dodatkowo kołkami, następnie nakłada się warstwę zaprawy z wtopioną siatką. Potem nakłada się wierzchnią warstwę tynku, względnie inny materiał licowy, jak np. drewno, ceramikę, klinkier lub metal.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby komentować.

Wnętrze domu
Ta strona pomoże odmienić twoje wnętrza. Potrzebna inspiracja do zmian? Żaden problem – znajdziesz ją na mojej stronie. Zajrzyj do nas i skorzystaj z zamieszczonych propozycji. Ciekawe zdjęcia, inspirujące opisy – czego można chcieć więcej? Zapraszamy serdecznie – z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Zajrzyj, wybierz coś spośród licznych propozycji i działaj. Niech twój domek zyska nowe, odmienione wnętrze – wystarczy tylko zajrzeć do nas. Szybko przekonasz się jakie to proste i przyjemne – napawdę warto. Dzielę się ciekawymi pomysłami dzięki, którym zyskasz Ty i twój dom. Odwiedź koniecznie moją stronę internetową!
Nasze porady
Nie każdy niestety urodził się ze zmysłem projektanta wnętrz. wentylacja poznań Dlatego, kiedy stajemy przed remontem swojego domu czy mieszkania, czasem lepiej zasięgnąć porady odpowiedniego stylisty. metalowa zaślepka do poręczy Albo jakiegokolwiek specjalisty, który pomoże nam w takich kwestiach jak dobór koloru ścian w kuchni, czy meble do salonu. Jednak specjaliści mogą kosztować krocie, a my często wolimy te pieniądze przeznaczyć na nową sofę czy kino domowe do sypialni. Dlatego warto zasięgnąć informacji gdzie indziej. Przejrzyste porady można znaleźć w Internecie i będą one równie pomocne jak niejeden specjalista z zakresu wyposażenia wnętrz. Będzie to łatwy i przyjemny sposób na to, aby remontowanie domu czy mieszkania stało się przyjemnością, a nie katorgą. http://czyszczenie-murawski.pl/oferta/czyszczenie-i-mycie-elewacji
Sonda

Jakie pomieszczenie chcesz remontować?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...