Antresola

Antresola jest dobrym rozwiązaniem, kiedy zmieniają się nasze potrzeby mieszkaniowe, np. powiększa się rodzina lub chcemy zmodyfikować przeznaczenie pomieszczeń. Wtedy zyskujemy dodatkowy pokój, który możemy wykorzystywać zgodnie z oczekiwaniami. Jeśli dysponujemy odpowiednio wysokim pomieszczeniem, otwierają się przed nami możliwości tworzenia niecodziennych konstrukcji. W starym budownictwie dzięki postawieniu antresoli udaje się niemal podwoić metraż pokoju, a obniżenie sufitu pozwala zaaranżować miłe i przytulne wnętrze. Antresola jest również użyteczna przy adaptacji wysokich hal, które były niegdyś magazynami, spichlerzami bądź pełniły inne funkcje industrialne. Przez zorganizowanie dodatkowego poziomu łatwiej rozplanować mieszkanie i złagodzić jego surowość. Warto jednak zastanowić się, czy choć częściowo nie zachować pierwotnego charakteru pomieszczeniu – uzyska się dzięki temu oryginalnie i nowocześnie urządzone wnętrze.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby komentować.

Nasze porady
Nie każdy niestety urodził się ze zmysłem projektanta wnętrz. Dlatego, kiedy stajemy przed remontem swojego domu czy mieszkania, czasem lepiej zasięgnąć porady odpowiedniego stylisty. Albo jakiegokolwiek specjalisty, który pomoże nam w takich kwestiach jak dobór koloru ścian w kuchni, czy meble do salonu. Jednak specjaliści mogą kosztować krocie, a my często wolimy te pieniądze przeznaczyć na nową sofę czy kino domowe do sypialni. Dlatego warto zasięgnąć informacji gdzie indziej. Przejrzyste porady można znaleźć w Internecie i będą one równie pomocne jak niejeden specjalista z zakresu wyposażenia wnętrz. Będzie to łatwy i przyjemny sposób na to, aby remontowanie domu czy mieszkania stało się przyjemnością, a nie katorgą.
Wnętrze domu
Ta strona pomoże odmienić twoje wnętrza. Potrzebna inspiracja do zmian? Żaden problem – znajdziesz ją na mojej stronie. Zajrzyj do nas i skorzystaj z zamieszczonych propozycji. Ciekawe zdjęcia, inspirujące opisy – czego można chcieć więcej? Zapraszamy serdecznie – z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Zajrzyj, wybierz coś spośród licznych propozycji i działaj. Niech twój domek zyska nowe, odmienione wnętrze – wystarczy tylko zajrzeć do nas. Szybko przekonasz się jakie to proste i przyjemne – napawdę warto. Dzielę się ciekawymi pomysłami dzięki, którym zyskasz Ty i twój dom. Odwiedź koniecznie moją stronę internetową!
Sonda

Jakie pomieszczenie chcesz remontować?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...