Aranżacja łazienki

Kolorystyka łazienki, którą tworzą nie tylko barwy powierzchni ograniczających, ale również urządzeń higienicznosanitarnych, powinna sprawiać wrażenie czystości i świeżości, ale w żadnym razie nie może wywoływać odczucia zimna. Z tego względu w tle barwnym, jakim są przede wszystkim barwy okładzin ściennych i wykładzin posadzkowych, powinny dominować barwy: żółtozielona, łososiowo-czerwona, beżowa lub różowa, ale mogą to być również różne odcienie ochry. Trzeba natomiast przestrzec przed pokusą zastosowania pełnych barw ciemnych, np. niebieskiej, zielonej, czerwonej, brązowej lub czarnej, które szokują i budzą niepokój użytkowników. Wymagania użytkowe, zmuszające do zastosowania okładzin i wykładzin gładkich, nienasiąkliwych i zmywalnych, dyktują dość schematyczne zasady wykończenia powierzchni ograniczających pomieszczenie łazienki. Okładziny ścienne muszą być zastosowane co najmniej do wysokości 2 m od posadzki, czyli do wysokości drzwi, albo na całą wysokość pomieszczenia. Górną część ścian i sufit należy pozostawić białą, aby zwiększyć odbicie światła. Do wykonania okładzin ściennych może być użyty kamień naturalny (marmur) lub ceramiczne płytki glazurowane. Wykładziny posadzkowe mogą być wykonane z kamienia naturalnego, sztucznego albo z terakoty.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby komentować.

Wnętrze domu
Ta strona pomoże odmienić twoje wnętrza. Potrzebna inspiracja do zmian? Żaden problem – znajdziesz ją na mojej stronie. Zajrzyj do nas i skorzystaj z zamieszczonych propozycji. Ciekawe zdjęcia, inspirujące opisy – czego można chcieć więcej? Zapraszamy serdecznie – z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Zajrzyj, wybierz coś spośród licznych propozycji i działaj. Niech twój domek zyska nowe, odmienione wnętrze – wystarczy tylko zajrzeć do nas. Szybko przekonasz się jakie to proste i przyjemne – napawdę warto. Dzielę się ciekawymi pomysłami dzięki, którym zyskasz Ty i twój dom. Odwiedź koniecznie moją stronę internetową!
Nasze porady
Nie każdy niestety urodził się ze zmysłem projektanta wnętrz. xn--meblowiatek-ifc.pl Dlatego, kiedy stajemy przed remontem swojego domu czy mieszkania, czasem lepiej zasięgnąć porady odpowiedniego stylisty. cleanupcrew.info/index.php/prices-page Albo jakiegokolwiek specjalisty, który pomoże nam w takich kwestiach jak dobór koloru ścian w kuchni, czy meble do salonu. https://www.bricoman.pl/farby-srodki-do-drewna/farby-do-scian-sufitow-fasad-grunty-pigmenty/farby-kolorowe-do-scian Jednak specjaliści mogą kosztować krocie, a my często wolimy te pieniądze przeznaczyć na nową sofę czy kino domowe do sypialni. imitacja cegły Dlatego warto zasięgnąć informacji gdzie indziej. Przejrzyste porady można znaleźć w Internecie i będą one równie pomocne jak niejeden specjalista z zakresu wyposażenia wnętrz. Będzie to łatwy i przyjemny sposób na to, aby remontowanie domu czy mieszkania stało się przyjemnością, a nie katorgą. świeca zapachowa
Sonda

Jakie pomieszczenie chcesz remontować?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...