Co za dużo, to nie zdrowo

Kiedy aranżujemy wnętrza swojego domu powinniśmy pamiętać o ważnej zasadzie – minimalizm jest zdrowy. Przesadzanie w każdej sferze nie jest zdrowe i nie wychodzi na dobre. Dlatego jeśli decydujemy się na rośliny w domu pamiętajmy o tym, że oczywiście ich obecność jest pożądana, dobra i dodaje wiele uroku wnętrzom twojego domu, ale kiedy nagle mamy do czynienia z sytuacją, że kwiat stoi dosłownie na kwiecie, coś jest nie tak. Wówczas kwiat zamiast być ozdobą danego pokoju stajemy się jednym z wielu i można odnieść wrażenie, że zamiast w czyimś salonie znaleźliśmy się w kwiaciarni czy ogrodzie botanicznym. Stawiajmy kwiaty na parapetach okien, na półkach powieszonych na ścianach, na reggae czy stole, ale wszystko z umiarem i wyczuciem dobrego smaku. Zieleń nadaje charakteru wnętrzom domu, ale w zbyt dużych ilościach nie jest najlepszym pomysłem.

 

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby komentować.

Nasze porady
Nie każdy niestety urodził się ze zmysłem projektanta wnętrz. Dlatego, kiedy stajemy przed remontem swojego domu czy mieszkania, czasem lepiej zasięgnąć porady odpowiedniego stylisty. Albo jakiegokolwiek specjalisty, który pomoże nam w takich kwestiach jak dobór koloru ścian w kuchni, czy meble do salonu. Jednak specjaliści mogą kosztować krocie, a my często wolimy te pieniądze przeznaczyć na nową sofę czy kino domowe do sypialni. Dlatego warto zasięgnąć informacji gdzie indziej. Przejrzyste porady można znaleźć w Internecie i będą one równie pomocne jak niejeden specjalista z zakresu wyposażenia wnętrz. Będzie to łatwy i przyjemny sposób na to, aby remontowanie domu czy mieszkania stało się przyjemnością, a nie katorgą.
Wnętrze domu
Ta strona pomoże odmienić twoje wnętrza. Potrzebna inspiracja do zmian? Żaden problem – znajdziesz ją na mojej stronie. Zajrzyj do nas i skorzystaj z zamieszczonych propozycji. Ciekawe zdjęcia, inspirujące opisy – czego można chcieć więcej? Zapraszamy serdecznie – z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Zajrzyj, wybierz coś spośród licznych propozycji i działaj. Niech twój domek zyska nowe, odmienione wnętrze – wystarczy tylko zajrzeć do nas. Szybko przekonasz się jakie to proste i przyjemne – napawdę warto. Dzielę się ciekawymi pomysłami dzięki, którym zyskasz Ty i twój dom. Odwiedź koniecznie moją stronę internetową!
Sonda

Jakie pomieszczenie chcesz remontować?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...