Czym jest dom pasywny?

Dom pasywny to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą żyć w zgodzie z naturą, a jednocześnie ponosić minimalne koszta utrzymania domu. Oprócz tego dom pasywny jest tańszy w budowie. Jest to dom energooszczędny i ekologiczny. W Polsce domy pasywne powstały już w 2006 roku, jednak dopiero teraz stają się naprawdę popularne. Dlatego coraz większa część osób zaczyna się nimi interesować. Posiadając dom pasywny w zimie, obniżamy koszty ogrzewania nawet do 90%. Domy pasywne powstały z myślą o człowieku i środowisku. Energię potrzebną do uzyskania ciepła, najczęściej czerpią z natury. Dlatego też obniżają się koszta. Domy pasywne to jednak przede wszystkim domy, w których mieszka się komfortowo. Są przestronne i inteligentne. Minusem domu pasywnego jest fakt, iż do jego zbudowania niezbędna jest wykwalifikowana ekipa budowlana, która ma doświadczenie w budowie tego typu inwestycji.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby komentować.

Nasze porady
Nie każdy niestety urodził się ze zmysłem projektanta wnętrz. Dlatego, kiedy stajemy przed remontem swojego domu czy mieszkania, czasem lepiej zasięgnąć porady odpowiedniego stylisty. Albo jakiegokolwiek specjalisty, który pomoże nam w takich kwestiach jak dobór koloru ścian w kuchni, czy meble do salonu. Jednak specjaliści mogą kosztować krocie, a my często wolimy te pieniądze przeznaczyć na nową sofę czy kino domowe do sypialni. Dlatego warto zasięgnąć informacji gdzie indziej. Przejrzyste porady można znaleźć w Internecie i będą one równie pomocne jak niejeden specjalista z zakresu wyposażenia wnętrz. Będzie to łatwy i przyjemny sposób na to, aby remontowanie domu czy mieszkania stało się przyjemnością, a nie katorgą.
Wnętrze domu
Ta strona pomoże odmienić twoje wnętrza. Potrzebna inspiracja do zmian? Żaden problem – znajdziesz ją na mojej stronie. Zajrzyj do nas i skorzystaj z zamieszczonych propozycji. Ciekawe zdjęcia, inspirujące opisy – czego można chcieć więcej? Zapraszamy serdecznie – z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Zajrzyj, wybierz coś spośród licznych propozycji i działaj. Niech twój domek zyska nowe, odmienione wnętrze – wystarczy tylko zajrzeć do nas. Szybko przekonasz się jakie to proste i przyjemne – napawdę warto. Dzielę się ciekawymi pomysłami dzięki, którym zyskasz Ty i twój dom. Odwiedź koniecznie moją stronę internetową!
Sonda

Jakie pomieszczenie chcesz remontować?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...