Drewno uszlachetnione bejcą

Powierzchnia drewnianych mebli nie zawsze wygląda atrakcyjnie. Warstwa bejcy pozwoli przywrócić jej naturalną urodę i podkreślić dekoracyjny rysunek słojów. Receptury bejc oraz technologia ich nakładania kryją w sobie wiele tajemnic. Na ogół tylko fachowcy wiedzą czym potraktować powierzchnię starej szafy czy nowego mebla, aby uzyskać zamierzony efekt. Jednak powszechnie dostępne, nowoczesne materiały pozwalają dziś uzyskać bardzo dobre rezultaty dziś uzyskać bardzo dobre rezultaty nawet zupełnym laikom. Bejce idealnie nadają się do uszlachetniania różnych powierzchni drewnianych. Sprawiają, że zniszczone i już nieładne powierzchnie znów stają się interesujące. Zanim jednak przystąpimy do nakładania preparatów barwiących powierzchnię drewna, trzeba je starannie oczyścić i przeszlifować. Do czyszczenia najlepiej użyć zwykłej ciepłej wody, w której rozpuścimy nieco mydła. Następnie całą powierzchnię zmywamy czystą wodą i pozostawiamy do wyschnięcia. Bejce wodne powodują podnoszenie się włókien słojów drewna – powierzchnia staje się chropowata.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby komentować.

Nasze porady
Nie każdy niestety urodził się ze zmysłem projektanta wnętrz. Dlatego, kiedy stajemy przed remontem swojego domu czy mieszkania, czasem lepiej zasięgnąć porady odpowiedniego stylisty. Albo jakiegokolwiek specjalisty, który pomoże nam w takich kwestiach jak dobór koloru ścian w kuchni, czy meble do salonu. Jednak specjaliści mogą kosztować krocie, a my często wolimy te pieniądze przeznaczyć na nową sofę czy kino domowe do sypialni. Dlatego warto zasięgnąć informacji gdzie indziej. Przejrzyste porady można znaleźć w Internecie i będą one równie pomocne jak niejeden specjalista z zakresu wyposażenia wnętrz. Będzie to łatwy i przyjemny sposób na to, aby remontowanie domu czy mieszkania stało się przyjemnością, a nie katorgą.
Wnętrze domu
Ta strona pomoże odmienić twoje wnętrza. Potrzebna inspiracja do zmian? Żaden problem – znajdziesz ją na mojej stronie. Zajrzyj do nas i skorzystaj z zamieszczonych propozycji. Ciekawe zdjęcia, inspirujące opisy – czego można chcieć więcej? Zapraszamy serdecznie – z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Zajrzyj, wybierz coś spośród licznych propozycji i działaj. Niech twój domek zyska nowe, odmienione wnętrze – wystarczy tylko zajrzeć do nas. Szybko przekonasz się jakie to proste i przyjemne – napawdę warto. Dzielę się ciekawymi pomysłami dzięki, którym zyskasz Ty i twój dom. Odwiedź koniecznie moją stronę internetową!
Sonda

Jakie pomieszczenie chcesz remontować?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...