Drzwi balkonowe na stropodach tarasowy

Drzwi balkonowe, szczególnie na tarasach bez zadaszenia, podczas intensywnych opadów stwarzają ryzyko przenikania wody deszczowej przez próg. Z tego względu zalecanym rozwiązaniem jest obniżenie powierzchni tarasu w stosunku do progu drzwi o wysokość jednego stopnia, co odpowiada jednocześnie wysokości cokolika z płytek ceramicznych wokół ścian (około 15 cm). Dla zupełnego wyeliminowania ryzyka zalania progu drzwi balkonowych zalecane jest wykonanie połączenia stopnia z progiem w postaci podestu kratowego ze stali ocynkowanej. Podest taki opiera się na dwóch stalowych kątownikach – jednym zamocowanym wzdłuż progu drzwi i drugim na brzegu betonowego stopnia. Projektując tego typu rozwiązanie należy zwrócić uwagę na znaczne obniżenie poziomu płyty stropowej tarasu, w stosunku do poziomu płyty stropowej sąsiedniego wnętrza.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby komentować.

Wnętrze domu
Ta strona pomoże odmienić twoje wnętrza. Potrzebna inspiracja do zmian? Żaden problem – znajdziesz ją na mojej stronie. Zajrzyj do nas i skorzystaj z zamieszczonych propozycji. Ciekawe zdjęcia, inspirujące opisy – czego można chcieć więcej? Zapraszamy serdecznie – z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Zajrzyj, wybierz coś spośród licznych propozycji i działaj. Niech twój domek zyska nowe, odmienione wnętrze – wystarczy tylko zajrzeć do nas. Szybko przekonasz się jakie to proste i przyjemne – napawdę warto. Dzielę się ciekawymi pomysłami dzięki, którym zyskasz Ty i twój dom. Odwiedź koniecznie moją stronę internetową!
Nasze porady
Nie każdy niestety urodził się ze zmysłem projektanta wnętrz. dyskont-techniczny.pl/c/3193/poliuretan Dlatego, kiedy stajemy przed remontem swojego domu czy mieszkania, czasem lepiej zasięgnąć porady odpowiedniego stylisty. Albo jakiegokolwiek specjalisty, który pomoże nam w takich kwestiach jak dobór koloru ścian w kuchni, czy meble do salonu. Jednak specjaliści mogą kosztować krocie, a my często wolimy te pieniądze przeznaczyć na nową sofę czy kino domowe do sypialni. Dlatego warto zasięgnąć informacji gdzie indziej. Przejrzyste porady można znaleźć w Internecie i będą one równie pomocne jak niejeden specjalista z zakresu wyposażenia wnętrz. Będzie to łatwy i przyjemny sposób na to, aby remontowanie domu czy mieszkania stało się przyjemnością, a nie katorgą. nowoczesne oświetlenie tarnów
Sonda

Jakie pomieszczenie chcesz remontować?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...