Duże czy małe?

Kiedy dysponuje się nieograniczonymi, a przynajmniej bardzo dużymi sumami na koncie w banku, nie trzeba zastanawiać się nad pytaniem: duże czy małe mieszkanie. Chyba, że ewidentnie nie potrzebujemy dużego mieszkania, a szukamy tego małego, ciepłego i przytulnego miejsca do życia w mieście. Wszystko to kwestia indywidualna. Ale jeśli ma się możliwość i stoi się dobrze finansowo zawsze większe mieszkanie to wygoda i komfort dla nas i naszej rodziny i bliskich. W dużym mieszkaniu nie trzeba się ściskać i żyć „jedno na drugim”. Z drugiej strony przy dużym mieszkaniu trzeba liczyć się z większą sumą za jego zakup, z większym czynszem, a kiedy dzieci wyprowadzą się z domu trzeba mieć na uwadze koszty utrzymania takiego mieszkania – czy jedynie z emerytury starczy nam na jego utrzymanie oraz na życie. Małe mieszkania bywają piękne, ciepłe i przytulne, ale są wygodne dla singla czy pary, a nie dla rodziny. Kierujmy się swoim zdaniem, ale i potrzebami. Duże czy małe? To decyzja indywidualna i powinna być podjęta samodzielnie i zgodnie z naszymi potrzebami oraz możliwościami fiansnowymi.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby komentować.

Nasze porady
Nie każdy niestety urodził się ze zmysłem projektanta wnętrz. Dlatego, kiedy stajemy przed remontem swojego domu czy mieszkania, czasem lepiej zasięgnąć porady odpowiedniego stylisty. Albo jakiegokolwiek specjalisty, który pomoże nam w takich kwestiach jak dobór koloru ścian w kuchni, czy meble do salonu. Jednak specjaliści mogą kosztować krocie, a my często wolimy te pieniądze przeznaczyć na nową sofę czy kino domowe do sypialni. Dlatego warto zasięgnąć informacji gdzie indziej. Przejrzyste porady można znaleźć w Internecie i będą one równie pomocne jak niejeden specjalista z zakresu wyposażenia wnętrz. Będzie to łatwy i przyjemny sposób na to, aby remontowanie domu czy mieszkania stało się przyjemnością, a nie katorgą.
Wnętrze domu
Ta strona pomoże odmienić twoje wnętrza. Potrzebna inspiracja do zmian? Żaden problem – znajdziesz ją na mojej stronie. Zajrzyj do nas i skorzystaj z zamieszczonych propozycji. Ciekawe zdjęcia, inspirujące opisy – czego można chcieć więcej? Zapraszamy serdecznie – z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Zajrzyj, wybierz coś spośród licznych propozycji i działaj. Niech twój domek zyska nowe, odmienione wnętrze – wystarczy tylko zajrzeć do nas. Szybko przekonasz się jakie to proste i przyjemne – napawdę warto. Dzielę się ciekawymi pomysłami dzięki, którym zyskasz Ty i twój dom. Odwiedź koniecznie moją stronę internetową!
Sonda

Jakie pomieszczenie chcesz remontować?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...