Ile kwiatów powinno stać na parapecie?

Wyczucie dobrego smaku to rzecz, którą każdy z nas chciałby posiadać. Pewnych rzeczy można się nauczyć, np. podpatrując rady specjalistów w danej branży czy czytając literaturę i pisma fachowe. Kiedy zajmujemy się dekorowaniem domu przychodzi czas na wybór roślin do domu lub mieszkania. Co wybrać? Jakie kwiaty i roślinki będą najlepsze? Ile kwiatów powinno stać na parapecie? Oczywiście wybór konkretnego kwiatu czy rośliny to kwestia prywatna, to nasze prywatne i indywidualne wybory. Natomiast odpowiedź na pytanie o to, ile kwiatów powinno stać na parapecie to już inna sprawa. Nie przesadzajmy. Źle wygląda pojedynczy kwiatek prezentujący się na oknie, jak i przesadzenie w drugą stronę i ustawienie na oknie kilkunastu kwiatów. Tłok  w tym przypadku też nie jest zdrowy. Najlepiej jeśli mamy standardowe okno ustawić na nim około czterech – pięciu doniczek z kwiatami. Wówczas okno będzie prezentowało się pięknie, a proporcja roślin na oknie będzie idealna.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby komentować.

Nasze porady
Nie każdy niestety urodził się ze zmysłem projektanta wnętrz. atrato Dlatego, kiedy stajemy przed remontem swojego domu czy mieszkania, czasem lepiej zasięgnąć porady odpowiedniego stylisty. Albo jakiegokolwiek specjalisty, który pomoże nam w takich kwestiach jak dobór koloru ścian w kuchni, czy meble do salonu. Jednak specjaliści mogą kosztować krocie, a my często wolimy te pieniądze przeznaczyć na nową sofę czy kino domowe do sypialni. Dlatego warto zasięgnąć informacji gdzie indziej. Przejrzyste porady można znaleźć w Internecie i będą one równie pomocne jak niejeden specjalista z zakresu wyposażenia wnętrz. Będzie to łatwy i przyjemny sposób na to, aby remontowanie domu czy mieszkania stało się przyjemnością, a nie katorgą. http://www.meblem1.pl/
Wnętrze domu
Ta strona pomoże odmienić twoje wnętrza. Potrzebna inspiracja do zmian? Żaden problem – znajdziesz ją na mojej stronie. Zajrzyj do nas i skorzystaj z zamieszczonych propozycji. Ciekawe zdjęcia, inspirujące opisy – czego można chcieć więcej? Zapraszamy serdecznie – z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Zajrzyj, wybierz coś spośród licznych propozycji i działaj. Niech twój domek zyska nowe, odmienione wnętrze – wystarczy tylko zajrzeć do nas. Szybko przekonasz się jakie to proste i przyjemne – napawdę warto. Dzielę się ciekawymi pomysłami dzięki, którym zyskasz Ty i twój dom. Odwiedź koniecznie moją stronę internetową!
Sonda

Jakie pomieszczenie chcesz remontować?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...