Ile razy podlewać rośliny w domu?

Zajmowanie się roślinami wcale nie jest takie proste, jakby mogło się nam wydawać. Trzeba mieć przede wszystkim jakiekolwiek pojęcie o danych roślinach, którymi będziemy się zajmowali, posiadać podstawową wiedzę na ich temat, a także jak to się mówi: „mieć dobrą rękę do roślin”. Tylko spełnienie tych warunków zapewni nam, że będziemy posiadaczami pięknych roślin w domu. Wiele osób zadaje sobie pytanie, ile razy podlewać rośliny, które mamy w domu. Niestety nie ma ogólnej odpowiedzi. Dla przykładu, jeśli mamy w domu kaktusa, orchideę i kalanchoe każdy z tych kwiatów wymaga zupełnie innej opieki i pielęgnacji. Kaktus lubi nasłonecznienie i mało wody. Orchidea jest trudniejsza w hodowli. Wymaga regularnego podlewania niewielką ilością wody, lubi słoneczne pomieszczenia, ale nie znosi zbyt dużych promieni słonecznych. A kalanchoe lubi słońce, ale nie więcej jak ok. ośmiu godzin dziennie i należy ją podlewać ok. dwóch czy trzech razy dziennie.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby komentować.

Nasze porady
Nie każdy niestety urodził się ze zmysłem projektanta wnętrz. Dlatego, kiedy stajemy przed remontem swojego domu czy mieszkania, czasem lepiej zasięgnąć porady odpowiedniego stylisty. Albo jakiegokolwiek specjalisty, który pomoże nam w takich kwestiach jak dobór koloru ścian w kuchni, czy meble do salonu. Jednak specjaliści mogą kosztować krocie, a my często wolimy te pieniądze przeznaczyć na nową sofę czy kino domowe do sypialni. Dlatego warto zasięgnąć informacji gdzie indziej. Przejrzyste porady można znaleźć w Internecie i będą one równie pomocne jak niejeden specjalista z zakresu wyposażenia wnętrz. Będzie to łatwy i przyjemny sposób na to, aby remontowanie domu czy mieszkania stało się przyjemnością, a nie katorgą.
Wnętrze domu
Ta strona pomoże odmienić twoje wnętrza. Potrzebna inspiracja do zmian? Żaden problem – znajdziesz ją na mojej stronie. Zajrzyj do nas i skorzystaj z zamieszczonych propozycji. Ciekawe zdjęcia, inspirujące opisy – czego można chcieć więcej? Zapraszamy serdecznie – z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Zajrzyj, wybierz coś spośród licznych propozycji i działaj. Niech twój domek zyska nowe, odmienione wnętrze – wystarczy tylko zajrzeć do nas. Szybko przekonasz się jakie to proste i przyjemne – napawdę warto. Dzielę się ciekawymi pomysłami dzięki, którym zyskasz Ty i twój dom. Odwiedź koniecznie moją stronę internetową!
Sonda

Jakie pomieszczenie chcesz remontować?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...