Kalanchoe – ozdoba biurka

Widzieliście zapewne wiele razy jak u kogoś w domu stoi niewielkich rozmiarów kwiatek o kilkuset małych, drobnych kwiatkach, np. w kolorze żółtym. Być może mieliście do czynienia z kalanchoe. Kwiat ten może być nie tylko ozdobą okna, ale także biurka. Jest niewielki więc można go ustawić w rogu biurka. W ten sposób w miejscu naszej pracy pojawia się zieleń, tak cenna i pożądana dla wnętrz naszego domu. Jeśli zdecydujecie się na zakup tego kwiatka pamiętajcie o tym, że roślina powinna mieć wilgotno, ale nie lubi mieć zbytnio za mokro. Lubi jasne pomieszczenia, ale nie znosi stać na słońcu więcej niż dziesięć godzin. Można ją przesadzać co dwa lata, a podlewać około dwóch razy w tygodniu. Jest niewymagającym kwiatkiem stąd nadaje się na biurko dziecka, jak i osoby dorosłej, która nie ma dużo czasu na jego pielęgnację.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby komentować.

Nasze porady
Nie każdy niestety urodził się ze zmysłem projektanta wnętrz. Dlatego, kiedy stajemy przed remontem swojego domu czy mieszkania, czasem lepiej zasięgnąć porady odpowiedniego stylisty. Albo jakiegokolwiek specjalisty, który pomoże nam w takich kwestiach jak dobór koloru ścian w kuchni, czy meble do salonu. Jednak specjaliści mogą kosztować krocie, a my często wolimy te pieniądze przeznaczyć na nową sofę czy kino domowe do sypialni. Dlatego warto zasięgnąć informacji gdzie indziej. Przejrzyste porady można znaleźć w Internecie i będą one równie pomocne jak niejeden specjalista z zakresu wyposażenia wnętrz. Będzie to łatwy i przyjemny sposób na to, aby remontowanie domu czy mieszkania stało się przyjemnością, a nie katorgą.
Wnętrze domu
Ta strona pomoże odmienić twoje wnętrza. Potrzebna inspiracja do zmian? Żaden problem – znajdziesz ją na mojej stronie. Zajrzyj do nas i skorzystaj z zamieszczonych propozycji. Ciekawe zdjęcia, inspirujące opisy – czego można chcieć więcej? Zapraszamy serdecznie – z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Zajrzyj, wybierz coś spośród licznych propozycji i działaj. Niech twój domek zyska nowe, odmienione wnętrze – wystarczy tylko zajrzeć do nas. Szybko przekonasz się jakie to proste i przyjemne – napawdę warto. Dzielę się ciekawymi pomysłami dzięki, którym zyskasz Ty i twój dom. Odwiedź koniecznie moją stronę internetową!
Sonda

Jakie pomieszczenie chcesz remontować?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...