Kupić stary dom czy pobudować nowy dom?

Ile głów tyle i pomysłów na życie. Myśląc o własnym domu każdy z nas może wybrać najlepszą dla siebie drogę do jego posiadania. Kupić więc stary dom czy pobudować nowy dom? Przede wszystkim trzeba wybrać opcję najlepszą dla siebie. Nie to jest dobre, co jest dobre, ale co jest dobre dla nas – parafrazując pewne znane porzekadło. Stary dom to w wielu wypadkach opcja o wiele tańsza niż pobudowanie się od zera. Tutaj kosztami oprócz zakupu domu z działką jest jego remont. Dlatego jeszcze przed zakupem takiej nieruchomości należy dobrze obejrzeć dom i wycenić koszt jego remontu. Być może inwestycja będzie nieopłacalna, właśnie ze względu na bardzo duże koszty remontu. Ponadto zakup starego domu to opcja dla tych osób, które poszukują pięknych, starych domów, które mają w sobie „duszę”. Opcja domu nowego jest praktycznie dla każdego. Projekt domu i jego lokalizację dobieramy do posiadanych funduszy. Tutaj należy na początku zrobić porządny kosztorys i pilnować finansów. Plusem domu nowego jest fakt, że od początku do końca mamy wpływ na każdy jego detal.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby komentować.

Wnętrze domu
Ta strona pomoże odmienić twoje wnętrza. Potrzebna inspiracja do zmian? Żaden problem – znajdziesz ją na mojej stronie. Zajrzyj do nas i skorzystaj z zamieszczonych propozycji. Ciekawe zdjęcia, inspirujące opisy – czego można chcieć więcej? Zapraszamy serdecznie – z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Zajrzyj, wybierz coś spośród licznych propozycji i działaj. Niech twój domek zyska nowe, odmienione wnętrze – wystarczy tylko zajrzeć do nas. Szybko przekonasz się jakie to proste i przyjemne – napawdę warto. Dzielę się ciekawymi pomysłami dzięki, którym zyskasz Ty i twój dom. Odwiedź koniecznie moją stronę internetową!
Nasze porady
Nie każdy niestety urodził się ze zmysłem projektanta wnętrz. Home staging Warszawa Dlatego, kiedy stajemy przed remontem swojego domu czy mieszkania, czasem lepiej zasięgnąć porady odpowiedniego stylisty. Albo jakiegokolwiek specjalisty, który pomoże nam w takich kwestiach jak dobór koloru ścian w kuchni, czy meble do salonu. Jednak specjaliści mogą kosztować krocie, a my często wolimy te pieniądze przeznaczyć na nową sofę czy kino domowe do sypialni. Dlatego warto zasięgnąć informacji gdzie indziej. Przejrzyste porady można znaleźć w Internecie i będą one równie pomocne jak niejeden specjalista z zakresu wyposażenia wnętrz. Będzie to łatwy i przyjemny sposób na to, aby remontowanie domu czy mieszkania stało się przyjemnością, a nie katorgą. http://magiaswiatel.pl/
Sonda

Jakie pomieszczenie chcesz remontować?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...