Łóżka piętrowe

Piętrowe łóżka cieszą się powodzeniem nie tylko wśród dzieci. Dzięki nim bowiem zyskujemy w pomieszczeniu powierzchnię, którą bez problemu da się efektywnie wykorzystać. Niezależnie od tego czy pod łóżkiem urządzimy mini plac zabaw, przytulny kąt do czytania, czy też miejsce pracy jedno jest pewne – zyskamy więcej miejsca. Elementy tej piętrowej konstrukcji łatwo wymienić: łóżko obudowane ramą, stelaż i materac. Wszystko to ustawione na wysokich nogach i dla wzmocnienia konstrukcji oparte jednym lub dwoma bokami o ścianę. Do budowy piętrowego łóżka nie potrzeba ani specjalnych narzędzi, ani też specjalnej wiedzy. Raz zbudowana konstrukcja daje się wielokrotnie modernizować. Jeśli łóżko ma być szczególnie mocno przytwierdzone używamy metalowych kątowników. Ramię kątownika skierowane jest na zewnątrz. Wycięty w wykładzinie otwór zaklejamy po wkręceniu śrub. Konstrukcja łóżka powinna być stabilna. Dlatego tak ważne są solidne nogi i podpory wspierające oraz odpowiednie przytwierdzenie elementów konstrukcji do ściany (istotne jest tu użycie właściwego wymiaru kołków i śrub). Łóżko przymocować można do ściany zarówno stronę tylną, jak i szczytową. Także nogi łóżka po nawierceniu otworów o średnicy 8 mm przykręcić można do ściany.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby komentować.

Nasze porady
Nie każdy niestety urodził się ze zmysłem projektanta wnętrz. http://www.krolmeble.pl/ Dlatego, kiedy stajemy przed remontem swojego domu czy mieszkania, czasem lepiej zasięgnąć porady odpowiedniego stylisty. Albo jakiegokolwiek specjalisty, który pomoże nam w takich kwestiach jak dobór koloru ścian w kuchni, czy meble do salonu. Jednak specjaliści mogą kosztować krocie, a my często wolimy te pieniądze przeznaczyć na nową sofę czy kino domowe do sypialni. Dlatego warto zasięgnąć informacji gdzie indziej. Przejrzyste porady można znaleźć w Internecie i będą one równie pomocne jak niejeden specjalista z zakresu wyposażenia wnętrz. Będzie to łatwy i przyjemny sposób na to, aby remontowanie domu czy mieszkania stało się przyjemnością, a nie katorgą. www.bjstechnika.pl/akcesoria-do-drzwi
Wnętrze domu
Ta strona pomoże odmienić twoje wnętrza. Potrzebna inspiracja do zmian? Żaden problem – znajdziesz ją na mojej stronie. Zajrzyj do nas i skorzystaj z zamieszczonych propozycji. Ciekawe zdjęcia, inspirujące opisy – czego można chcieć więcej? Zapraszamy serdecznie – z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Zajrzyj, wybierz coś spośród licznych propozycji i działaj. Niech twój domek zyska nowe, odmienione wnętrze – wystarczy tylko zajrzeć do nas. Szybko przekonasz się jakie to proste i przyjemne – napawdę warto. Dzielę się ciekawymi pomysłami dzięki, którym zyskasz Ty i twój dom. Odwiedź koniecznie moją stronę internetową!
Sonda

Jakie pomieszczenie chcesz remontować?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...