Malować ściany czy położyć tapetę?

Zakup mieszkania to jedna rzecz, a jego aranżacja i wyposażenie to druga sprawa. Zanim wprowadzimy się do swojego ukochanego mieszkania trzeba pomyśleć nad szeregiem rzeczy: jak ma wyglądać kuchnia, jaka ma być łazienka, jakich mebli potrzebujemy, jakie zakupić dodatki. Stajemy także przed podjęciem decyzji dotyczących naszych ścian. Malować je czy też może położyć na nie tapetę? To już indywidualna sprawa. Co się podoba jednej osobie, niekoniecznie musi być w stylu drugiej osoby. Ważne, aby podchodziło to pod nasze gusta. Farba jest o tyle wygodniejszym rozwiązaniem bowiem jeśli dany kolor się nam znudzi lub będzie wymagał odświeżenia wystarczy niewiele czasu na jego zmianę. Z tapetą sprawa nie jest już tak prosta i szybka. Jeśli sami nie potrafimy kłaść tapety trzeba zatrudnić do tego specjalistę. Poza tym jeśli zniszczy się lub będziemy chcieli zmian, wymaga to więcej czasu. Trzeba zedrzeć starą tapetę, wyczyścić ścianę, a dopiero później można myśleć o nowej tapecie czy farbie na naszej ścianie.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby komentować.

Nasze porady
Nie każdy niestety urodził się ze zmysłem projektanta wnętrz. Dlatego, kiedy stajemy przed remontem swojego domu czy mieszkania, czasem lepiej zasięgnąć porady odpowiedniego stylisty. Albo jakiegokolwiek specjalisty, który pomoże nam w takich kwestiach jak dobór koloru ścian w kuchni, czy meble do salonu. Jednak specjaliści mogą kosztować krocie, a my często wolimy te pieniądze przeznaczyć na nową sofę czy kino domowe do sypialni. Dlatego warto zasięgnąć informacji gdzie indziej. Przejrzyste porady można znaleźć w Internecie i będą one równie pomocne jak niejeden specjalista z zakresu wyposażenia wnętrz. Będzie to łatwy i przyjemny sposób na to, aby remontowanie domu czy mieszkania stało się przyjemnością, a nie katorgą.
Wnętrze domu
Ta strona pomoże odmienić twoje wnętrza. Potrzebna inspiracja do zmian? Żaden problem – znajdziesz ją na mojej stronie. Zajrzyj do nas i skorzystaj z zamieszczonych propozycji. Ciekawe zdjęcia, inspirujące opisy – czego można chcieć więcej? Zapraszamy serdecznie – z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Zajrzyj, wybierz coś spośród licznych propozycji i działaj. Niech twój domek zyska nowe, odmienione wnętrze – wystarczy tylko zajrzeć do nas. Szybko przekonasz się jakie to proste i przyjemne – napawdę warto. Dzielę się ciekawymi pomysłami dzięki, którym zyskasz Ty i twój dom. Odwiedź koniecznie moją stronę internetową!
Sonda

Jakie pomieszczenie chcesz remontować?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...