Mieszkać razem z rodzicami czy mieć swój dom?

Rodziny wielopokoleniowe nadal mają się dobrze. Zdawać by się mogło, że powszechnie panująca moda na bycie singlem, mieszkanie z partnerem lub samotnie jest tak powszechna, że mało kto decyduje się na wspólne mieszkanie z rodzicami pod jednym dachem. Niektórzy z nas mają taką możliwość i rozważają ją. Mieszać razem z rodzicami czy mieć swój własny dom? Oto ważne pytanie, od którego zależeć będzie nasza codzienność. Plusami mieszkania razem z rodzicami jest brak zmartwień związanych z lokum; tutaj mamy już dach nad głową. Ponadto koszty związane z utrzymaniem domu dzielą się na większą ilość domowników. W przypadku posiadania małych dzieci w większości przypadków rodzice z chęcią zajmą się nimi pod naszą nieobecność, czy gdy mamy bardzo dużo obowiązków związanych z pracą. Minusem jest przede wszystkim fakt, że dom należy do rodziców i to oni są jego właścicielami i wyznaczają reguły, jakich mają trzymać się domownicy. Natomiast swój dom, to wiadomo koszty związane z jego budową, ale to przede wszystkim niezależność i bycie na swoim. To opcja dla tych z was, którzy nie wyobrażacie sobie sytuacji, aby ktoś trzeci dyktował wam warunki dotyczące zachowania w domu.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby komentować.

Nasze porady
Nie każdy niestety urodził się ze zmysłem projektanta wnętrz. Dlatego, kiedy stajemy przed remontem swojego domu czy mieszkania, czasem lepiej zasięgnąć porady odpowiedniego stylisty. Albo jakiegokolwiek specjalisty, który pomoże nam w takich kwestiach jak dobór koloru ścian w kuchni, czy meble do salonu. Jednak specjaliści mogą kosztować krocie, a my często wolimy te pieniądze przeznaczyć na nową sofę czy kino domowe do sypialni. Dlatego warto zasięgnąć informacji gdzie indziej. Przejrzyste porady można znaleźć w Internecie i będą one równie pomocne jak niejeden specjalista z zakresu wyposażenia wnętrz. Będzie to łatwy i przyjemny sposób na to, aby remontowanie domu czy mieszkania stało się przyjemnością, a nie katorgą. instytut wydawniczy www.inco.pl/dzialalnosci/instytut-wydawniczy-pax
Wnętrze domu
Ta strona pomoże odmienić twoje wnętrza. Potrzebna inspiracja do zmian? Żaden problem – znajdziesz ją na mojej stronie. Zajrzyj do nas i skorzystaj z zamieszczonych propozycji. Ciekawe zdjęcia, inspirujące opisy – czego można chcieć więcej? Zapraszamy serdecznie – z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Zajrzyj, wybierz coś spośród licznych propozycji i działaj. Niech twój domek zyska nowe, odmienione wnętrze – wystarczy tylko zajrzeć do nas. Szybko przekonasz się jakie to proste i przyjemne – napawdę warto. Dzielę się ciekawymi pomysłami dzięki, którym zyskasz Ty i twój dom. Odwiedź koniecznie moją stronę internetową!
Sonda

Jakie pomieszczenie chcesz remontować?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...