Mieszkanie na parterze czy wyżej?

Kiedy podejmujemy decyzję dotyczącą kupna mieszkania w naszych głowach pojawia się tysiące pytań. Co będzie lepsze? Większe czy mniejsze? Jasne czy ciemniejsze? W centrum czy na peryferiach mieszkania? Na parterze czy piętrze? Te i o wiele, wiele więcej pytań pojawia się nagle w naszym wieku… Właśnie, mieszkanie na parterze czy na piętrze? Należy tu przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytanie, co wolimy, co się nam bardziej podoba, co będzie lepsze czy bezpieczniejsze. Mieszkanie na parterze to możliwość posiadania kawałka własnego ogrodu. Poza tym dla osób starszych to wygoda przy poruszaniu się, nie trzeba chodzić po schodach czy jeździć widną. Z drugiej strony mieszkania na parterze są najzimniejsze, piwnica znajduje się pod. Do tego są najłatwiejsze dla złodziei. Poza tym mogą ulec zalaniu w wyniku winny sąsiada mieszkającego wyżej. Wyższe mieszkania to także lepszy widok na okolicę, a te na najwyższym piętrze to pewność, że sąsiad nas nie zaleje. Jak więc widać każdy z typów mieszkań ma swoje plusy i minusy. Każdy z nas powinien odpowiedzieć sobie na pytanie co jest lepsze i wygodniejsze dla nas i zgodnie z tym podjąć ostateczna decyzję dotyczącą mieszkania.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby komentować.

Nasze porady
Nie każdy niestety urodził się ze zmysłem projektanta wnętrz. Dlatego, kiedy stajemy przed remontem swojego domu czy mieszkania, czasem lepiej zasięgnąć porady odpowiedniego stylisty. Albo jakiegokolwiek specjalisty, który pomoże nam w takich kwestiach jak dobór koloru ścian w kuchni, czy meble do salonu. Jednak specjaliści mogą kosztować krocie, a my często wolimy te pieniądze przeznaczyć na nową sofę czy kino domowe do sypialni. Dlatego warto zasięgnąć informacji gdzie indziej. Przejrzyste porady można znaleźć w Internecie i będą one równie pomocne jak niejeden specjalista z zakresu wyposażenia wnętrz. Będzie to łatwy i przyjemny sposób na to, aby remontowanie domu czy mieszkania stało się przyjemnością, a nie katorgą.
Wnętrze domu
Ta strona pomoże odmienić twoje wnętrza. Potrzebna inspiracja do zmian? Żaden problem – znajdziesz ją na mojej stronie. Zajrzyj do nas i skorzystaj z zamieszczonych propozycji. Ciekawe zdjęcia, inspirujące opisy – czego można chcieć więcej? Zapraszamy serdecznie – z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Zajrzyj, wybierz coś spośród licznych propozycji i działaj. Niech twój domek zyska nowe, odmienione wnętrze – wystarczy tylko zajrzeć do nas. Szybko przekonasz się jakie to proste i przyjemne – napawdę warto. Dzielę się ciekawymi pomysłami dzięki, którym zyskasz Ty i twój dom. Odwiedź koniecznie moją stronę internetową!
Sonda

Jakie pomieszczenie chcesz remontować?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...