Nowe pokrycie stopni

Gdy stwierdzimy, że stare stopnie schodów, domagają się nowego pokrycia, należy bardzo dokładnie przemyśleć wybór nowej okładziny. Wykładziny dywanowe mają doskonałe, tłumiące własności akustyczne, panele drewniane wyglądają bardzo naturalnie, do złudzenia przypominając prawdziwy parkiet, panele laminowane są wyjątkowo odporne na zniszczenie. Te ostatnie są szczególnie warte polecenia – zwłaszcza w sytuacji gdy na górnym piętrze znajdują się pokoje dla dzieci, co oznacza wyjątkowo intensywne użytkowanie schodów. Do krycia stopni można także wykorzystać wykładzinę z PCV albo z linoleum. W każdym wypadku krawędzie schodów trzeba zabezpieczyć profilami aluminiowymi. Tego rodzaju profile mogą być anodowane na kolor srebrny lub złoty. Do wykończenia krawędzi obłożonych panelami drewnianymi używa się także profili drewnianych, kątowników lub ćwierćwałków. Uszkodzone krawędzie stopni trzeba najpierw równo przyciąć, aby uzyskać gładkie krawędzie przylegania, niezbędne do mocowania dowolnych profili. Najlepiej zrobić to wyrzynarką lub strugiem elektrycznym. Źródło: http://wyrob-mebli.pl/

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby komentować.

Nasze porady
Nie każdy niestety urodził się ze zmysłem projektanta wnętrz. Dlatego, kiedy stajemy przed remontem swojego domu czy mieszkania, czasem lepiej zasięgnąć porady odpowiedniego stylisty. Albo jakiegokolwiek specjalisty, który pomoże nam w takich kwestiach jak dobór koloru ścian w kuchni, czy meble do salonu. Jednak specjaliści mogą kosztować krocie, a my często wolimy te pieniądze przeznaczyć na nową sofę czy kino domowe do sypialni. Dlatego warto zasięgnąć informacji gdzie indziej. Przejrzyste porady można znaleźć w Internecie i będą one równie pomocne jak niejeden specjalista z zakresu wyposażenia wnętrz. Będzie to łatwy i przyjemny sposób na to, aby remontowanie domu czy mieszkania stało się przyjemnością, a nie katorgą.
Wnętrze domu
Ta strona pomoże odmienić twoje wnętrza. Potrzebna inspiracja do zmian? Żaden problem – znajdziesz ją na mojej stronie. Zajrzyj do nas i skorzystaj z zamieszczonych propozycji. Ciekawe zdjęcia, inspirujące opisy – czego można chcieć więcej? Zapraszamy serdecznie – z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Zajrzyj, wybierz coś spośród licznych propozycji i działaj. Niech twój domek zyska nowe, odmienione wnętrze – wystarczy tylko zajrzeć do nas. Szybko przekonasz się jakie to proste i przyjemne – napawdę warto. Dzielę się ciekawymi pomysłami dzięki, którym zyskasz Ty i twój dom. Odwiedź koniecznie moją stronę internetową!
Sonda

Jakie pomieszczenie chcesz remontować?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...