Palma w domu

Zieleń może być wspaniałym urozmaiceniem dla wnętrz naszego domu. Poza tym to doskonały dodatek do mebli, ich dopełnienie. Oczywiście należy pamiętać o bardzo dobrej zasadzie, żadne skrajności nie są zdrowe. Dlatego jeśli pragniesz, aby twój dom był urządzony z gustem nie przesadzaj z ilością roślinek, ale także niedobrze jest jeśli ich w ogóle nie ma. Poza tym trzeba pamiętać o tym, aby dobierać wielkość roślin do typu naszych pomieszczeń. W małym mieszkaniu lub w domu, w którym pomieszczenia nie są zbyt wysokie źle będą wyglądały rośliny dużych rozmiarów. Poza tym takie duże rośliny będą też robiły wrażenie, że nasze pomieszczenia są mniejszymi jeszcze bardziej, niż są w istocie. Ponadto należy trzymać się zasady, aby nie mieszać zbyt dużej ilości rodzajów roślinek, chyba, że ma się znakomite wyczucie jak bardzo różne rośliny łączyć, aby ich widok obok siebie nie był niemiły dla oczu. Palma w domu? Tak. Ale jeśli myślisz o takiej dużej, pamiętaj, że jeśli masz dom o wysokich ścianach ta na pewno będzie dobrze wyglądała. Ponadto pamiętaj, palma bardzo rzuca się w oczy i jeśli decydujesz się na nią w danym pomieszczeniu nie stawiaj tam już więcej roślin, chyba że małe kwiaty na oknie.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby komentować.

Nasze porady
Nie każdy niestety urodził się ze zmysłem projektanta wnętrz. Dlatego, kiedy stajemy przed remontem swojego domu czy mieszkania, czasem lepiej zasięgnąć porady odpowiedniego stylisty. Albo jakiegokolwiek specjalisty, który pomoże nam w takich kwestiach jak dobór koloru ścian w kuchni, czy meble do salonu. Jednak specjaliści mogą kosztować krocie, a my często wolimy te pieniądze przeznaczyć na nową sofę czy kino domowe do sypialni. Dlatego warto zasięgnąć informacji gdzie indziej. Przejrzyste porady można znaleźć w Internecie i będą one równie pomocne jak niejeden specjalista z zakresu wyposażenia wnętrz. Będzie to łatwy i przyjemny sposób na to, aby remontowanie domu czy mieszkania stało się przyjemnością, a nie katorgą. tapety.org/19-lazienka
Wnętrze domu
Ta strona pomoże odmienić twoje wnętrza. Potrzebna inspiracja do zmian? Żaden problem – znajdziesz ją na mojej stronie. Zajrzyj do nas i skorzystaj z zamieszczonych propozycji. Ciekawe zdjęcia, inspirujące opisy – czego można chcieć więcej? Zapraszamy serdecznie – z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Zajrzyj, wybierz coś spośród licznych propozycji i działaj. Niech twój domek zyska nowe, odmienione wnętrze – wystarczy tylko zajrzeć do nas. Szybko przekonasz się jakie to proste i przyjemne – napawdę warto. Dzielę się ciekawymi pomysłami dzięki, którym zyskasz Ty i twój dom. Odwiedź koniecznie moją stronę internetową!
Sonda

Jakie pomieszczenie chcesz remontować?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...