Pokój dla rodzeństwa

Dla dzieci najlepiej przeznaczyć duży pokój, który będą wspólnie zamieszkiwać. W takim pomieszczeniu łatwiej o naturalne światło i większą przestrzeń do zabawy. Dobrym rozwiązaniem są łóżka piętrowe, które oszczędzają powierzchnię i dają dziecku poczucie posiadania własnego terytorium. Można też zorganizować miejsce do spania na podwyższeniu – na rynku dostępne są tzw. łóżka na antresoli. Przestrzeń pod takim meblem warto wykorzystać na urządzenie kącika zabaw lub ustawienie biurka. Jeśli dysponujemy większym pomieszczeniem, do wydzielania poszczególnych stref w pokoju (część sypialna, miejsce zabaw, nauki) zastosujmy regały lub parawany. Dla młodszego dziecka przeznaczmy głębsze (45 cm), nisko położone półki, natomiast starszemu przydzielmy płytsze (30 cm) i wyżej zawieszone, do których maluch nie będzie mógł dosięgnąć i starsze dziecko zachowa swoją prywatność.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby komentować.

Wnętrze domu
Ta strona pomoże odmienić twoje wnętrza. Potrzebna inspiracja do zmian? Żaden problem – znajdziesz ją na mojej stronie. Zajrzyj do nas i skorzystaj z zamieszczonych propozycji. Ciekawe zdjęcia, inspirujące opisy – czego można chcieć więcej? Zapraszamy serdecznie – z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Zajrzyj, wybierz coś spośród licznych propozycji i działaj. Niech twój domek zyska nowe, odmienione wnętrze – wystarczy tylko zajrzeć do nas. Szybko przekonasz się jakie to proste i przyjemne – napawdę warto. Dzielę się ciekawymi pomysłami dzięki, którym zyskasz Ty i twój dom. Odwiedź koniecznie moją stronę internetową!
Nasze porady
Nie każdy niestety urodził się ze zmysłem projektanta wnętrz. http://imokotow.pl/artykul/czy-ogrodowe-meble-nadaja/123468 Dlatego, kiedy stajemy przed remontem swojego domu czy mieszkania, czasem lepiej zasięgnąć porady odpowiedniego stylisty. www.10chairs.pl/krzesla-konferencyjne Albo jakiegokolwiek specjalisty, który pomoże nam w takich kwestiach jak dobór koloru ścian w kuchni, czy meble do salonu. domowenastroje.pl/category/posciele Jednak specjaliści mogą kosztować krocie, a my często wolimy te pieniądze przeznaczyć na nową sofę czy kino domowe do sypialni. http://www.mebleteo.pl/ Dlatego warto zasięgnąć informacji gdzie indziej. Przejrzyste porady można znaleźć w Internecie i będą one równie pomocne jak niejeden specjalista z zakresu wyposażenia wnętrz. Będzie to łatwy i przyjemny sposób na to, aby remontowanie domu czy mieszkania stało się przyjemnością, a nie katorgą. http://hollydesign.pl/krzesla-metalowe
Sonda

Jakie pomieszczenie chcesz remontować?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...