Pokój dla rodzeństwa

Dla dzieci najlepiej przeznaczyć duży pokój, który będą wspólnie zamieszkiwać. W takim pomieszczeniu łatwiej o naturalne światło i większą przestrzeń do zabawy. Dobrym rozwiązaniem są łóżka piętrowe, które oszczędzają powierzchnię i dają dziecku poczucie posiadania własnego terytorium. Można też zorganizować miejsce do spania na podwyższeniu – na rynku dostępne są tzw. łóżka na antresoli. Przestrzeń pod takim meblem warto wykorzystać na urządzenie kącika zabaw lub ustawienie biurka. Jeśli dysponujemy większym pomieszczeniem, do wydzielania poszczególnych stref w pokoju (część sypialna, miejsce zabaw, nauki) zastosujmy regały lub parawany. Dla młodszego dziecka przeznaczmy głębsze (45 cm), nisko położone półki, natomiast starszemu przydzielmy płytsze (30 cm) i wyżej zawieszone, do których maluch nie będzie mógł dosięgnąć i starsze dziecko zachowa swoją prywatność. Źródło: http://hmbudowa.pl/

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby komentować.

Nasze porady
Nie każdy niestety urodził się ze zmysłem projektanta wnętrz. Dlatego, kiedy stajemy przed remontem swojego domu czy mieszkania, czasem lepiej zasięgnąć porady odpowiedniego stylisty. Albo jakiegokolwiek specjalisty, który pomoże nam w takich kwestiach jak dobór koloru ścian w kuchni, czy meble do salonu. Jednak specjaliści mogą kosztować krocie, a my często wolimy te pieniądze przeznaczyć na nową sofę czy kino domowe do sypialni. Dlatego warto zasięgnąć informacji gdzie indziej. Przejrzyste porady można znaleźć w Internecie i będą one równie pomocne jak niejeden specjalista z zakresu wyposażenia wnętrz. Będzie to łatwy i przyjemny sposób na to, aby remontowanie domu czy mieszkania stało się przyjemnością, a nie katorgą.
Wnętrze domu
Ta strona pomoże odmienić twoje wnętrza. Potrzebna inspiracja do zmian? Żaden problem – znajdziesz ją na mojej stronie. Zajrzyj do nas i skorzystaj z zamieszczonych propozycji. Ciekawe zdjęcia, inspirujące opisy – czego można chcieć więcej? Zapraszamy serdecznie – z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Zajrzyj, wybierz coś spośród licznych propozycji i działaj. Niech twój domek zyska nowe, odmienione wnętrze – wystarczy tylko zajrzeć do nas. Szybko przekonasz się jakie to proste i przyjemne – napawdę warto. Dzielę się ciekawymi pomysłami dzięki, którym zyskasz Ty i twój dom. Odwiedź koniecznie moją stronę internetową!
Sonda

Jakie pomieszczenie chcesz remontować?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...