Projektowanie przedpokoju (hallu)

W obecnych rozwiązaniach projektowych ze względu na warunki ekonomiczne pomieszczenie przedpokoju nie przekracza kilku metrów kwadratowych. W mieszkaniach o układzie pomieszczeń „rozkładowym”, tzn. że każde pomieszczenie mieszkalne jest bezpośrednio dostępne (nieprzechodnie) z pomieszczenia przeznaczonego na komunikację wewnętrzną spełnia on rolę hallu i szatni. Przedpokój służy w takim układzie do intensywnej komunikacji: sypialnia-łazienka, salon-kuchnia, kuchnia-łazienka itp. Wyposażenie przedpokoju powinno zawierać koniecznie wieszaki, tj. sprzęt nadający ma funkcję szatni. Oprócz tego żądanym uzupełnieniem wyposażenia są bardzo przydatne w każdym mieszkaniu: wbudowane we wnękę urządzenie szatniowe, wbudowaną szafę oraz pawlacz stanowiący obudowaną część przestrzeni (otwartą lub zamykaną), przedpokoju, powyżej strefy ruchu, przeznaczoną do przechowywania różnych przedmiotów. Ważnymi elementami estetycznego urządzenia i wykończenia przedpokoju jest lustro, półka na nakrycia głowy, stojak na parasole, schowki na obuwie, kalosze itp. Źródło: http://salonlazienka.pl/

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby komentować.

Nasze porady
Nie każdy niestety urodził się ze zmysłem projektanta wnętrz. Dlatego, kiedy stajemy przed remontem swojego domu czy mieszkania, czasem lepiej zasięgnąć porady odpowiedniego stylisty. Albo jakiegokolwiek specjalisty, który pomoże nam w takich kwestiach jak dobór koloru ścian w kuchni, czy meble do salonu. Jednak specjaliści mogą kosztować krocie, a my często wolimy te pieniądze przeznaczyć na nową sofę czy kino domowe do sypialni. Dlatego warto zasięgnąć informacji gdzie indziej. Przejrzyste porady można znaleźć w Internecie i będą one równie pomocne jak niejeden specjalista z zakresu wyposażenia wnętrz. Będzie to łatwy i przyjemny sposób na to, aby remontowanie domu czy mieszkania stało się przyjemnością, a nie katorgą.
Wnętrze domu
Ta strona pomoże odmienić twoje wnętrza. Potrzebna inspiracja do zmian? Żaden problem – znajdziesz ją na mojej stronie. Zajrzyj do nas i skorzystaj z zamieszczonych propozycji. Ciekawe zdjęcia, inspirujące opisy – czego można chcieć więcej? Zapraszamy serdecznie – z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Zajrzyj, wybierz coś spośród licznych propozycji i działaj. Niech twój domek zyska nowe, odmienione wnętrze – wystarczy tylko zajrzeć do nas. Szybko przekonasz się jakie to proste i przyjemne – napawdę warto. Dzielę się ciekawymi pomysłami dzięki, którym zyskasz Ty i twój dom. Odwiedź koniecznie moją stronę internetową!
Sonda

Jakie pomieszczenie chcesz remontować?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...