Projektowanie salonu

Wielkość salonu jest uwarunkowana włączeniem lub wyłączeniem miejsca na posiłek oraz wielkości powierzchni przebywania uzyskanych w innych pomieszczeniach (np. w kuchni, sypialni). Zaprojektowany salon przyjmuje przede wszystkim funkcje przebywania (wliczając w to odpoczynek i pracę w domu) oraz spożywanie posiłków. Wielkość salonu ustala się zależnie od przyjęcia przez kuchnię funkcji jedzenia. Zaprojektowanie kuchni typu laboratoryjnego pozwala na wygospodarowanie dużego aneksu kuchennego lub wydzielonego pomieszczenia do spożywania posiłków. Miejsce do spania zaprojektowane w salonie praktycznie nie wpływa na zmniejszenie jej użyteczności. Spełnia ono funkcję podwójną przez włączenie jej w czasie dnia do powierzchni przebywania dziennego. Przyjmując średnią założonej (50-60% Pu) optymalnej powierzchni przebywania ustalonej dla salonu i części sypialnej zakłada się, że część sypialniana w salonie zajmuje 3,0-3,7 m²/M.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby komentować.

Wnętrze domu
Ta strona pomoże odmienić twoje wnętrza. Potrzebna inspiracja do zmian? Żaden problem – znajdziesz ją na mojej stronie. Zajrzyj do nas i skorzystaj z zamieszczonych propozycji. Ciekawe zdjęcia, inspirujące opisy – czego można chcieć więcej? Zapraszamy serdecznie – z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Zajrzyj, wybierz coś spośród licznych propozycji i działaj. Niech twój domek zyska nowe, odmienione wnętrze – wystarczy tylko zajrzeć do nas. Szybko przekonasz się jakie to proste i przyjemne – napawdę warto. Dzielę się ciekawymi pomysłami dzięki, którym zyskasz Ty i twój dom. Odwiedź koniecznie moją stronę internetową!
Nasze porady
Nie każdy niestety urodził się ze zmysłem projektanta wnętrz. elektryka sieradz Dlatego, kiedy stajemy przed remontem swojego domu czy mieszkania, czasem lepiej zasięgnąć porady odpowiedniego stylisty. http://www.sirlocal.pl/lp/uslugi-naprawa-kuchenek-krakow/ Albo jakiegokolwiek specjalisty, który pomoże nam w takich kwestiach jak dobór koloru ścian w kuchni, czy meble do salonu. worki sako Jednak specjaliści mogą kosztować krocie, a my często wolimy te pieniądze przeznaczyć na nową sofę czy kino domowe do sypialni. Dlatego warto zasięgnąć informacji gdzie indziej. Przejrzyste porady można znaleźć w Internecie i będą one równie pomocne jak niejeden specjalista z zakresu wyposażenia wnętrz. Będzie to łatwy i przyjemny sposób na to, aby remontowanie domu czy mieszkania stało się przyjemnością, a nie katorgą. Solid Oak flooring hydraulik Darek - http://darek-hydraulik.pl
Sonda

Jakie pomieszczenie chcesz remontować?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...