Storczyk na oknie

Okno to nie tylko okno, ale także część domu, o którą należy zadbać w należyty sposób. Firanki, zasłony, rolety, makarony na okno. To wszystko związane jest z oknem. Okno to także parapet, na którym większość właścicieli mieszkań i domów stawia różnego rodzaju kwiaty. Które z nich pojawią się na parapecie zależy tylko od danej osoby i jej upodobań. Mogą być małe, te większe i naprawdę duże – jeśli posiadamy duże okno z dużym parapetem. Jednym z pomysłów na to, co może znaleźć się na naszym oknie jest storczyk. To piękny, ale i bardzo delikatny kwiat, który kwitnie okresowo, a po zrzuceniu kwiatów wymaga pielęgnacji, aby się odrodzić i znów mieć cudowne kwiaty. Jeśli decydujemy się na storczyka w oknie pamiętajmy o tym, że podlewamy go rzadko, zazwyczaj raz w tygodniu, niewielką ilością wody (nawadnianie jednak należy dopasować do powietrza i suchości powietrza w domu). Lubi słońce, ale nie lubi, kiedy padają na niego zbyt mocne promienie słońca. Nie lubi także przewiewów. Wybierz kolor, i postaw storczyka na swoim oknie.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby komentować.

Nasze porady
Nie każdy niestety urodził się ze zmysłem projektanta wnętrz. Dlatego, kiedy stajemy przed remontem swojego domu czy mieszkania, czasem lepiej zasięgnąć porady odpowiedniego stylisty. Albo jakiegokolwiek specjalisty, który pomoże nam w takich kwestiach jak dobór koloru ścian w kuchni, czy meble do salonu. Jednak specjaliści mogą kosztować krocie, a my często wolimy te pieniądze przeznaczyć na nową sofę czy kino domowe do sypialni. Dlatego warto zasięgnąć informacji gdzie indziej. Przejrzyste porady można znaleźć w Internecie i będą one równie pomocne jak niejeden specjalista z zakresu wyposażenia wnętrz. Będzie to łatwy i przyjemny sposób na to, aby remontowanie domu czy mieszkania stało się przyjemnością, a nie katorgą. http://meblem1.pl/62-wyprzedaz
Wnętrze domu
Ta strona pomoże odmienić twoje wnętrza. Potrzebna inspiracja do zmian? Żaden problem – znajdziesz ją na mojej stronie. Zajrzyj do nas i skorzystaj z zamieszczonych propozycji. Ciekawe zdjęcia, inspirujące opisy – czego można chcieć więcej? Zapraszamy serdecznie – z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Zajrzyj, wybierz coś spośród licznych propozycji i działaj. Niech twój domek zyska nowe, odmienione wnętrze – wystarczy tylko zajrzeć do nas. Szybko przekonasz się jakie to proste i przyjemne – napawdę warto. Dzielę się ciekawymi pomysłami dzięki, którym zyskasz Ty i twój dom. Odwiedź koniecznie moją stronę internetową!
Sonda

Jakie pomieszczenie chcesz remontować?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...