Styl industrialny

Kilka lat temu nie do pomyślenia było, żeby mieszkać w mieszkaniu, w którym są gołe, ceglane ściany, duża przestrzeń i betonowe dodatki czy części mieszkalne. Dzisiaj styl industrialny, bo tak właśnie się nazywa jest jednym z najpopularniejszych i coraz więcej osób chce mieszkać właśnie w takich mieszkaniach. Ściany z czerwonej cegły, które często są naturalnym budulcem, ściany nie są malowane ani tynkowane, przez co widać ich prawdziwy charakter. Osoby, które nie mogą sobie pozwolić na naturalny wystrój, w tym stylu mogą kupić gotowy kamień, który emituje prawdziwą cegłę i tym samym również mieć w swoim wnętrzu namiastkę industrialnego stylu. Taki styl bardzo dobrze łączy się ze stylem nowoczesnym, ponieważ potrzebuje bardzo dużo przestrzeni. Niewiele mebli, dodatku z naturalnych budulców to właśnie charakteryzuje styl industrialny. Dodatkowo bardzo popularnymi dodatkami są ciekawe żyrandole, składające się jedynie z żarówek. Początek tego stylu ma swoją historię na halach produkcyjnych, dlatego teraz we wnętrzach często spotykamy dodatki inspirowane takimi miejscami.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby komentować.

Wnętrze domu
Ta strona pomoże odmienić twoje wnętrza. Potrzebna inspiracja do zmian? Żaden problem – znajdziesz ją na mojej stronie. Zajrzyj do nas i skorzystaj z zamieszczonych propozycji. Ciekawe zdjęcia, inspirujące opisy – czego można chcieć więcej? Zapraszamy serdecznie – z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Zajrzyj, wybierz coś spośród licznych propozycji i działaj. Niech twój domek zyska nowe, odmienione wnętrze – wystarczy tylko zajrzeć do nas. Szybko przekonasz się jakie to proste i przyjemne – napawdę warto. Dzielę się ciekawymi pomysłami dzięki, którym zyskasz Ty i twój dom. Odwiedź koniecznie moją stronę internetową!
Nasze porady
Nie każdy niestety urodził się ze zmysłem projektanta wnętrz. Dlatego, kiedy stajemy przed remontem swojego domu czy mieszkania, czasem lepiej zasięgnąć porady odpowiedniego stylisty. Albo jakiegokolwiek specjalisty, który pomoże nam w takich kwestiach jak dobór koloru ścian w kuchni, czy meble do salonu. Jednak specjaliści mogą kosztować krocie, a my często wolimy te pieniądze przeznaczyć na nową sofę czy kino domowe do sypialni. Dlatego warto zasięgnąć informacji gdzie indziej. Przejrzyste porady można znaleźć w Internecie i będą one równie pomocne jak niejeden specjalista z zakresu wyposażenia wnętrz. Będzie to łatwy i przyjemny sposób na to, aby remontowanie domu czy mieszkania stało się przyjemnością, a nie katorgą.
Sonda

Jakie pomieszczenie chcesz remontować?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...