Systemowe profilowe brzegowe w balkonach i tarasach

Zaleconym rozwiązaniem problemów projektowych przy zakończeniu balkonów i tarasów są systemy gotowych profili brzegowych.
Systemowe profilowe brzegowe z okapnikiem pozwalają w estetyczny i funkcjonalny sposób zakończyć posadzkę tarasu lub balkonu w miejsce okapu, umożliwiając ponadto podwieszenie orynnowania.
Profilowe brzegowe do wykończenia balkonów i tarasów zaprojektowane są w różnych odmianach, dostosowanych do różnych rozwiązań warstw wykończeniowych: tarasy z odwodnieniem tylko na wierzchniej warstwie okładzinowej; tarasy z dodatkowym drenażem powierzchniowym pod wylewką; balkony z płytami ułożonymi luźno na żwirze lub stropodachy tarasowe o odwróconym układzie warstw.
Przy niskich osadzeniach ościeżnic drzwi balkonowych zastosować można odwodnienie liniowe, które zabezpiecza próg drzwi.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby komentować.

Nasze porady
Nie każdy niestety urodził się ze zmysłem projektanta wnętrz. Dlatego, kiedy stajemy przed remontem swojego domu czy mieszkania, czasem lepiej zasięgnąć porady odpowiedniego stylisty. Albo jakiegokolwiek specjalisty, który pomoże nam w takich kwestiach jak dobór koloru ścian w kuchni, czy meble do salonu. Jednak specjaliści mogą kosztować krocie, a my często wolimy te pieniądze przeznaczyć na nową sofę czy kino domowe do sypialni. Dlatego warto zasięgnąć informacji gdzie indziej. Przejrzyste porady można znaleźć w Internecie i będą one równie pomocne jak niejeden specjalista z zakresu wyposażenia wnętrz. Będzie to łatwy i przyjemny sposób na to, aby remontowanie domu czy mieszkania stało się przyjemnością, a nie katorgą.
Wnętrze domu
Ta strona pomoże odmienić twoje wnętrza. Potrzebna inspiracja do zmian? Żaden problem – znajdziesz ją na mojej stronie. Zajrzyj do nas i skorzystaj z zamieszczonych propozycji. Ciekawe zdjęcia, inspirujące opisy – czego można chcieć więcej? Zapraszamy serdecznie – z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Zajrzyj, wybierz coś spośród licznych propozycji i działaj. Niech twój domek zyska nowe, odmienione wnętrze – wystarczy tylko zajrzeć do nas. Szybko przekonasz się jakie to proste i przyjemne – napawdę warto. Dzielę się ciekawymi pomysłami dzięki, którym zyskasz Ty i twój dom. Odwiedź koniecznie moją stronę internetową!
Sonda

Jakie pomieszczenie chcesz remontować?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...