Zieleń w domu

Dom to nie tylko domownicy, pokoje, pomieszczenia, meble i dodatki do nich. Dom to także zieleń; różnego rodzaju rośliny. Jak wiele dodają domowi, jak bardzo go zmieniają, odmieniają i dodają mu uroku, wie każda osoba, która trzyma roślinki w domu. Ilość ich rodzajów sprawia, że każdy z nas może wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Małe i duże, polskie i egzotyczne – zieleni jest wiele do wyboru. Można zdecydować się na umieszczenie w kącie salonu dużej draceny albo palmy. Ich długie, zielone liście będą nie tylko urozmaiceniem dla wnętrza, ale także sprawią, że w salonie zagości miła dla oka zieleń. Paproć jest znakomitym pomysłem na udekorowanie jednej ze ścian w korytarzu. Nie tylko pięknie wygląda, ale też w naszym domu pojawi się dużo zieleni. Dobrym pomysłem są kwiaty na parapecie okien, kwiaty na stolikach czy specjalnych kwietnikach ustawianych na ziemi. Najważniejsze, aby nie przesadzić z zielenią. Jej brak nie jest dobry, ale także zbyt dużo ilość roślin sprawi, że poczujemy się zamiast jak w domu, to jak w ogrodzie botanicznym.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby komentować.

Nasze porady
Nie każdy niestety urodził się ze zmysłem projektanta wnętrz. http://www.retta.pl/ Dlatego, kiedy stajemy przed remontem swojego domu czy mieszkania, czasem lepiej zasięgnąć porady odpowiedniego stylisty. Albo jakiegokolwiek specjalisty, który pomoże nam w takich kwestiach jak dobór koloru ścian w kuchni, czy meble do salonu. Jednak specjaliści mogą kosztować krocie, a my często wolimy te pieniądze przeznaczyć na nową sofę czy kino domowe do sypialni. Dlatego warto zasięgnąć informacji gdzie indziej. Przejrzyste porady można znaleźć w Internecie i będą one równie pomocne jak niejeden specjalista z zakresu wyposażenia wnętrz. Będzie to łatwy i przyjemny sposób na to, aby remontowanie domu czy mieszkania stało się przyjemnością, a nie katorgą. http://www.siso-pol.pl/category/produkty-okucia-do-kabin-prysznicowych-i-saun-uszczelki-progi-do-kabin-prysznicowych
Wnętrze domu
Ta strona pomoże odmienić twoje wnętrza. Potrzebna inspiracja do zmian? Żaden problem – znajdziesz ją na mojej stronie. Zajrzyj do nas i skorzystaj z zamieszczonych propozycji. Ciekawe zdjęcia, inspirujące opisy – czego można chcieć więcej? Zapraszamy serdecznie – z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Zajrzyj, wybierz coś spośród licznych propozycji i działaj. Niech twój domek zyska nowe, odmienione wnętrze – wystarczy tylko zajrzeć do nas. Szybko przekonasz się jakie to proste i przyjemne – napawdę warto. Dzielę się ciekawymi pomysłami dzięki, którym zyskasz Ty i twój dom. Odwiedź koniecznie moją stronę internetową!
Sonda

Jakie pomieszczenie chcesz remontować?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...