Zieleń w domu

Dom to nie tylko domownicy, pokoje, pomieszczenia, meble i dodatki do nich. Dom to także zieleń; różnego rodzaju rośliny. Jak wiele dodają domowi, jak bardzo go zmieniają, odmieniają i dodają mu uroku, wie każda osoba, która trzyma roślinki w domu. Ilość ich rodzajów sprawia, że każdy z nas może wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Małe i duże, polskie i egzotyczne – zieleni jest wiele do wyboru. Można zdecydować się na umieszczenie w kącie salonu dużej draceny albo palmy. Ich długie, zielone liście będą nie tylko urozmaiceniem dla wnętrza, ale także sprawią, że w salonie zagości miła dla oka zieleń. Paproć jest znakomitym pomysłem na udekorowanie jednej ze ścian w korytarzu. Nie tylko pięknie wygląda, ale też w naszym domu pojawi się dużo zieleni. Dobrym pomysłem są kwiaty na parapecie okien, kwiaty na stolikach czy specjalnych kwietnikach ustawianych na ziemi. Najważniejsze, aby nie przesadzić z zielenią. Jej brak nie jest dobry, ale także zbyt dużo ilość roślin sprawi, że poczujemy się zamiast jak w domu, to jak w ogrodzie botanicznym.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby komentować.

Nasze porady
Nie każdy niestety urodził się ze zmysłem projektanta wnętrz. Dlatego, kiedy stajemy przed remontem swojego domu czy mieszkania, czasem lepiej zasięgnąć porady odpowiedniego stylisty. Albo jakiegokolwiek specjalisty, który pomoże nam w takich kwestiach jak dobór koloru ścian w kuchni, czy meble do salonu. Jednak specjaliści mogą kosztować krocie, a my często wolimy te pieniądze przeznaczyć na nową sofę czy kino domowe do sypialni. Dlatego warto zasięgnąć informacji gdzie indziej. Przejrzyste porady można znaleźć w Internecie i będą one równie pomocne jak niejeden specjalista z zakresu wyposażenia wnętrz. Będzie to łatwy i przyjemny sposób na to, aby remontowanie domu czy mieszkania stało się przyjemnością, a nie katorgą.
Wnętrze domu
Ta strona pomoże odmienić twoje wnętrza. Potrzebna inspiracja do zmian? Żaden problem – znajdziesz ją na mojej stronie. Zajrzyj do nas i skorzystaj z zamieszczonych propozycji. Ciekawe zdjęcia, inspirujące opisy – czego można chcieć więcej? Zapraszamy serdecznie – z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Zajrzyj, wybierz coś spośród licznych propozycji i działaj. Niech twój domek zyska nowe, odmienione wnętrze – wystarczy tylko zajrzeć do nas. Szybko przekonasz się jakie to proste i przyjemne – napawdę warto. Dzielę się ciekawymi pomysłami dzięki, którym zyskasz Ty i twój dom. Odwiedź koniecznie moją stronę internetową!
Sonda

Jakie pomieszczenie chcesz remontować?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...