Zmiana farby

Modernizacja elewacji jest wykonywana często równolegle wraz z termoizolacją ścian budynku. Nawet ograniczając się jedynie do pomalowania fasady, trzeba wykonać cały szereg fachowo przeprowadzonych prac przygotowawczych, aby końcowy rezultat był zadowalający. Niezbyt dobrym pomysłem byłoby tak po prostu zamalowanie starej powłoki świeżą farbą. Często bowiem stara warstwa farby jest uszkodzona nie tylko z powodu oddziaływania czynników atmosferycznych, ale jest również zabrudzona, popękana, pokryta algami, a z większych szczelinsypie się często tynk. W celu wzmocnienia sypiącego się tynku oraz zmniejszenia jego nasiąkliwości i zagrzybienia, należy nałożyć środek gruntujący na bazie akrylowej po pierwszej warstwie gruntującej kolejną. Wybrana farba nawierzchniowa dostępna jest w podstawowym kolorze białym oraz dowolnych mieszankach kolorystycznych. Przy okazji prowadzenia prac malarskich można wykorzystać gotowe rusztowanie i wymienić lub naprawić parapety okienne. Można zastosować produkty na bazie mineralnego granulatu, pochodzącego z recyklingu. Źródło: http://gustownydom.com.pl/

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby komentować.

Nasze porady
Nie każdy niestety urodził się ze zmysłem projektanta wnętrz. Dlatego, kiedy stajemy przed remontem swojego domu czy mieszkania, czasem lepiej zasięgnąć porady odpowiedniego stylisty. Albo jakiegokolwiek specjalisty, który pomoże nam w takich kwestiach jak dobór koloru ścian w kuchni, czy meble do salonu. Jednak specjaliści mogą kosztować krocie, a my często wolimy te pieniądze przeznaczyć na nową sofę czy kino domowe do sypialni. Dlatego warto zasięgnąć informacji gdzie indziej. Przejrzyste porady można znaleźć w Internecie i będą one równie pomocne jak niejeden specjalista z zakresu wyposażenia wnętrz. Będzie to łatwy i przyjemny sposób na to, aby remontowanie domu czy mieszkania stało się przyjemnością, a nie katorgą.
Wnętrze domu
Ta strona pomoże odmienić twoje wnętrza. Potrzebna inspiracja do zmian? Żaden problem – znajdziesz ją na mojej stronie. Zajrzyj do nas i skorzystaj z zamieszczonych propozycji. Ciekawe zdjęcia, inspirujące opisy – czego można chcieć więcej? Zapraszamy serdecznie – z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Zajrzyj, wybierz coś spośród licznych propozycji i działaj. Niech twój domek zyska nowe, odmienione wnętrze – wystarczy tylko zajrzeć do nas. Szybko przekonasz się jakie to proste i przyjemne – napawdę warto. Dzielę się ciekawymi pomysłami dzięki, którym zyskasz Ty i twój dom. Odwiedź koniecznie moją stronę internetową!
Sonda

Jakie pomieszczenie chcesz remontować?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...